Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

sis pozСьогодні системи пожежогасіння служать як для запобігання, так і для обмеження розвитку, гасіння вогню і захисту від полум'я людей, а так само матеріальних цінностей. Найнадійнішими в запобіганні таких непередбачених ситуацій є системи автоматичного пожежогасіння. На відміну від ручних систем, які управляються оператором, автоматичні системи пожежогасіння починають діяти за допомогою пожежної автоматики, яка контролюється показаннями датчиків. Це дозволяє забезпечувати оперативне та своєчасне гасіння вогнища загоряння без якої-небудь участі людини.

Автоматична система пожежогасіння забезпечує постійний контроль температури, а так само стежить за присутністю задимленості в приміщенні, що охороняється. Якщо відбувається спалах, спрацьовує звукове та світлове оповіщення, а видача сигналу "тривога" відразу ж потрапляє на пульт пожежної охорони. Крім того, така система пожежогасіння автоматично закриває огнесодержівающіе клапани і двері, включає системи димовидалення та подає вогнегасна речовина. До якості останнього, використовується інертний газ, вуглекислий, піна трьох ступенів кратності: низької, середньої і високої, а так само вогнедишні порошки, вода та аерозолі.

Автоматичні системи пожежогасіння можна розділити по речовині, яка використовується під час ліквідації загоряння:

  • Газові - в їх якості можуть використовуватися CO2, аргон, азот і хладони
  • Водяні
  • Пінні
  • Вода з піноутворювачами
  • Порошки з хімічного складу
  • Аерозольні речовини
  • Комбіновані речовини

Водяні установки пожежогасіння

Водяне пожежогасіння включає кілька видів водяних установок. Спринклерні - використовуються під час локального гасіння пожеж. Дренчерні - застосовуються під час гасіння вогню на великих територіях. Спринклерні системи програмуються на спрацьовування при незначному підвищенні температури вище встановленої норми. Під час гасіння вогню струмінь розпиленої води поширюється в безпосередній близькості від місця загоряння. Вузли керування таких водяних установок бувають двох типів: "сухого" - для об'єктів різної площі, що не опалюються і "мокрого" - для приміщень, в яких температура не може опускатися нижче 0 градусів за Цельсієм.

Спринклерне пожежогасіння

Спринклерні установки дуже ефективні для захисту різних приміщень, в яких пожежа може швидко розвиватися. Зрошувачі, що застосовуються в даному типі установок різноманітні, що дозволяє використовувати їх в приміщеннях з будь-яким типом інтер'єру. Дренчерні установки, на відміну від спринклерних, спрацьовують тільки по команді пожежного сповіщувача, що сприяє ліквідації пожежі на ранній стадії розвитку. Однією з новинок на ринку систем пожежогасіння є установка тонкорозпиленою подачі води. Найдрібніші частинки рідини подаються під високим тиском і володіють димоосаждающей здатністю. Така система дозволяє значно посилювати огнетушащий ефект. Єдиним і досить вагомим недоліком вищеперелічених установок є рясна і надмірна подача води. Дуже часто, збиток при цьому зіставимо з наслідками пожежі.

Спринклерная система пожежогасіння складається з спринклера - особливого клапана, який при вплив термочутливого запірного пристрою. Як відомо, це скляна колба, яка при заданій підвищеній температурі просто лопається. Спринклери, найчастіше, встановлюються на трубопроводах, всередині яких присутня вода або повітря, що знаходяться під високим тиском. Якщо температура в приміщенні підвищується вище встановленої норми, скляне пристрій руйнується, що приводить в дію клапан подачі води або повітря і тиск у трубопроводі відразу падає. Коли все це відбувається, спрацьовує датчик, що запускає насос, який і подає воду в трубопровід. Дана опція дозволяє забезпечувати подачу потрібної кількості води до місця, де виникає пожежа. Існують різні види спринклерів, які можуть спрацьовувати при різній температурі впливу на них. Компанія «СКАЙ ГРУП КОНСАЛТИНГ» пропонує великий вибір різних спринклерів, які можуть відрізнятися між собою температурою спрацьовування, а так само пропускною здатністю, специфікою зрошення, матеріалом і обробкою. В не залежності від виду, спринклер здатний охоплювати площу від 9 до 21 м².

Настінні спринклери

Настінні спринклери розроблені спеціально для захисту приміщень, в яких умови не дозволяють помістити мережа трубопроводів під стелями, а так само в міжповерхових перекриттях. Дані моделі підходять для використання в зонах з OH 1 класом пожежної небезпеки. Вони призначені для місць, де умови з підвищеною температурою і агресивної атмосферою є постійними.

Спринклери з попередніми дією

Спринклери з попередніми дією знижують вірогідність помилкового спрацьовування. Система спрацьовує тільки тоді, коли обидва спринклера відкриваються одночасно.

Дренчерні системи

Дренчерна система пожежогасіння відрізняється від інших тим, що вода для гасіння вогню подається в трубопровід, тільки при виникненні пожежі. Така система автоматичного пожежогасіння в момент загоряння подає значно більшу кількість води на площу. Використовується дана система для створення водяних завіс і швидкого охолодження, чутливих до нагріву пожежонебезпечних об'єктів. Для подачі води використовується дренчерний вузол керування. Він активується електричним, а так само пневматічес-
ким або гідравлічним способом. Сигнал на запуск може подаватися як автоматичним, так і ручним способом.

Системи пожежогасіння тонкорозпиленою водою

Пожежогасіння тонкорозпиленою водою засноване на основі принципу дії низького тиску. Це забезпечує досить ефективну пожежний захист, але при цьому витрата води мінімальний, а надійність такого пожежогасіння висока. Діюча речовина - вода і вода з добавками, суміш газів. При розпиленні через тонке отверс-
нення, вода расбризгівается і таким чином збільшується площа охолодження. Потім в дію йде водяний туман. Таким чином досягається висока ефективність пожежогасіння.

Пінне пожежогасіння

Пінне пожежогасіння дозволяє швидко впоратися практично з будь-яким типом пожежі. Така система здатна за невеликий проміжок часу впоратися з вогнем за допомогою обмеження доступу повітря до горючих речовин. Даний ефект досягається за рахунок декількох факторів.

Піноутворювач для пожежогасіння легше будь займистою рідини, завдяки чому, піна покриває поверхню, пригнічуючи полум'я. Завдяки наявності води в образователями піни, палаючий матеріал охолоджується до температури, при якій виключається реакція горіння. Покров піни запобігає виділенню горючих випарів, не дозволяючи їм змішуватися з повітрям.

Системи порошкового пожежогасіння

Порошкове пожежогасіння застосовується при локалізації пожеж різних категорій. Модуль порошкового пожежогасіння спрацьовує, як в автоматичному режимі, так і по команді пожежної сигналізації. В якості вогнегасної речовини застосовується спеціального складу порошок. У разі спрацювання, час подачі порошку не перевищує 35 секунд після отримання сигналу від датчика. При автономної активації, установка викидає разову порцію порошку. Дана опція допомагає впоратися із загорянням на початковій стадії. Для автоматичної активації системі потрібен сигнал про підвищення температури в навколишньому середовищі. Модулі порошкового пожежогасіння дозволяють гасити різними способами: об'ємними і локальними, за площею та обсягом.

Системи газового пожежогасіння

Системи газового пожежогасіння являють собою різних розмірів балони з пусковим пристроєм для випуску та зберігання газових сумішей огнетушения. В якості таких сумішей використовується речовина, яка під час локалізації полум'я знаходиться в газоподібному стані. Активація модуля газового пожежогасіння може бути механічним, електричним, а так само пневматичним або поєднувати всі комбінації. Автоматичне газове пожежогасіння призначене для створення несприятливої ​​для полум'я захисного середовища. Локалізація загоряння здійснюється за рахунок заповнення приміщення вогнегасної газовою сумішшю. Принцип дії установок заснований на значному зниженні концентрації кисню, під час подачі в небезпечну зону реакції, негорючого газу.

Системи аерозольного пожежогасіння

Аерозольне пожежогасіння засноване на застосуванні тонкодисперсного порошку, простіше кажучи, аерозолю. Дана речовина володіє вогнегасною здатністю. Аерозольні системи використовують однаковий принцип під час формування аерозолю, який грунтується на процесі спалювання твердих хімічних складів. В результаті чого, утворюється струмінь, що складається з горючої суміші газів і твердих частинок, які повністю заповнюють об'єм і гасять полум'я. Професійне і високорівневе проектування пожежогасіння дозволяє захистити не лише житлові і виробничі приміщення від пожеж різного ступеня, а й людей, а так само їх матеріальні цінності.

Проектування та монтаж автоматичних систем пожежогасіння від компанії «СКАЙ ГРУП КОНСАЛТИНГ» - це бездоганна якість та довговічність.