Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

poz opovСистеми оповіщення про пожежу - один з найбільш найважливіших елементів комплексу систем пожежної безпеки. Система оповіщення забезпечує своєчасне оповіщення знаходяться в будівлі про виниклу надзвичайну ситуацію. Система в автоматичному режимі запускає трансляцію мовних повідомлень про евакуацію (не кількох мовах) при виникненні нештатних ситуацій. Ще однією з функцій системи оповіщення - позначити напрямок евакуації людей при виникненні пожежі, або провести евакуацію людей в кілька етапів.

Правильне проектування таких систем дозволяє забезпечити зручність користування системою в штатному режимі, наприклад для трансляції рекламних повідомлень, і надійну роботу системи оповіщення, при виникненні тривожної ситуації.

Наша компанія має багаторічний досвід реалізації великих успішних проектів по системам пожежної безпеки в торгово-розважальних комплексах, логістичних центрах, офісних центрах, готелях, стадіонах та аеропортах.

Ми пропонуємо комплексне вирішення та повний супровід об'єктів будь-якої складності від етапу проектування до введення об'єкта в експлуатацію та обслуговування систем надалі.

Обладнання, що використовується нами в проектах, сертифіковане і відповідає всім вимогам EN54, що пред'являються до систем оповіщення і трансляції мовних повідомлень.