Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

images     Суб’єкти господарювання, яких позбавили ліцензій, можуть скористатися правом оскаржити рішення органу ліцензування та звернутися до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України. Рада захищає інтереси підприємців і, разом з тим, вчить їх вести бізнес чесно.

     На кожному засіданні члени Ради заслуховують дві сторони: як підприємців, які звернулися до ДРС у зв’язку з позбавленням ліцензії, так і представників контролюючих органів, які займаються перевіркою виконання ліцензійних умов підприємцями.
На засіданнях Ради розглядаються звернення органів ліцензування щодо отримання погодження на проведення позапланових перевірок додержання ліцензіатами вимог ліцензійних умов; розглядаються пропозиції щодо запровадження ліцензування нового чи скасування чинного виду господарської діяльності, частини (частин) виду господарської діяльності; розробляються рекомендації стосовно вдосконалення державної політики у сфері ліцензування; проводиться експертиза проектів нормативно-правових актів або пропозицій у сфері ліцензування.
     Основні процедури діяльності ЕАР визначені у Законі України від 2 березня 2015 № 222 «Про ліцензування видів господарської діяльності», який набрав чинності 28 червня 2015 року.

 

 

За матеріалами Державної регуляторної служби України