Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

stata expert     Професійні назви робіт в Україні визначаються Державним класифікатором професій ДК 003:2010 (далі - ДК 003:2010), затвердженим наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 № 327. Назва професії «Експерт будівельний» (код 2142.2) запроваджена з 01.09.2012 відповідно до Зміни № 1 до ДК 003:2010, затвердженої наказом Мінекономрозвитку від 16.08.2012 № 923.

     Мінрегіон, керуючись зазначеними Методичними рекомендаціями, розробив кваліфікаційні характеристики базової професії «експерт будівельний» (код 2142.2) та відповідних спеціалізацій цієї професії, що увійшли до Зміни № 8 Випуску 64 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.
     Зміною № 8 для професії «експерт будівельний» передбачено чотири рівні кваліфікації (експерт будівельний, експерт будівельний ІІ категорії, І категорії та провідний експерт будівельний).
Кваліфікаційні сертифікати, видані до введення в дію зміни № 8, які не містять інформації щодо категорії виконавців та давали право на виконання робіт щодо усіх об’єктів будівництва, мають і далі застосовуватися без обмежень права виконання робіт щодо об’єктів будівництва відповідного класу наслідків (відповідальності) чи категорії складності.
     Відповідно до ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Необхідність проходження професійної атестації для виконавців, які мають чинний кваліфікаційний сертифікат та відповідають зазначеним вимогам, жодним нормативно-правовим актом не передбачена.


     Більш детальна інформація наведена на веб-сайті ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі» (посилання)