Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

1 1927     На запит ТОВ «Скай Груп Консалтинг» Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України листом від 20.11.2015 № 8/17-972-15 надало роз’яснення щодо порядку прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

     Суть питання стосувалося у законодавчому врегулюванні порядку прийняття в експлуатацію систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення на об’єктах будівництва та обов’язковості участі у підписанні відповідних актів представниками територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
     Порядок та умови прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта встановлено Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Також цим Законом встановлено вичерпний перелік підстав для відмови у прийнятті в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, а окремого прийняття в експлуатацію технологічного обладнання на об’єкті будівництва законодавством не встановлено.
     Нажаль, у роз’ясненні Мінрегіону України не згадується про системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення і чи підпадають зазначені системи під технологічне обладнання.