Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

poz bezСистема пожежної сигналізації є невід'ємною частиною комплексної системи безпеки об'єктів різного призначення. Система пожежної сигналізації призначена для виявлення пожежі на ранній стадії розвитку і подачі звукового і світлового сигналів тривоги.

Пожежна сигналізація формує сигнал на управління системами протипожежної безпеки та протипожежного захисту (СПЗ), які включають в себе:

  • установку автоматичного пожежогасіння;
  • систему протидимного захисту;
  • ліфти для транспортування пожежних підрозділів;
  • системи оповіщення та управління евакуацією під час пожежі;
  • протипожежний водопровід.

Установка пожежної сигналізації - гарантія безпеки об'єкта

Система пожежної сигналізації відноситься до інженерно-технічних засобів захисту споруд і підрозділяється на сигналізацію адресного і безадресного типу.

Адресна пожежна сигналізація дозволяє побудувати розгалужену мережу на об'єктах різного рівня складності (комплекси багатофункціонального призначення, логістичні склади, готелі, офісні будівлі, виробничі будівлі і т.д.), і отримати можливість точної інформації (адресація датчика) про місце загоряння.

Безадресна пожежна сигналізація має цілий ряд деяких обмежень по установці і кількістю датчиків і, як правило, використовується тільки для невеликих об'єктів: магазинів, котеджів, офісів, АЗС і т. Д.

Пожежна сигналізація від професіоналів

Компанія "СКАЙ ГРУП КОНСАЛТИНГ" надає повний комплекс послуг з проектування та погодженням проектних рішень, постачання обладнання, монтажу та обслуговування систем пожежної сигналізації абсолютно різного типу і складності. Установка системи пожежної сигналізації може здійснюватися як на підставі власних проектних рішень, так і за проектами, наданими Замовником, після всебічного технічного аналізу проектних рішень інженерами компанії "СКАЙ ГРУП КОНСАЛТИНГ".

Технічні фахівці компанії мають досить великий досвід монтажу та пуско-наладки систем пожежної сигналізації з використанням:

  • адресних та безадресних точкових датчиків;
  • аспіраційних датчиків раннього виявлення пожежі;
  • променевих лінійних датчиків;
  • теплових (точкових, термокабель), датчиків полум'я.

Самое оптимальне поєднання ціни та якості реалізованих рішень по захисту об'єкта, надає замовнику можливість отримати готове рішення точно в обумовлені терміни. Установка пожежної сигналізації, її монтаж та сервісне обслуговування назавжди залишаться турботою компанії.

Ми раді бачити вас в числі наших клієнтів!