Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Пакет «Престиж» включає в себе:

  1. Усні консультації з питань пожежної та техногенної безпеки - до 15 звернень в місяць (тривалість консультації не більше 15 хвилин), або 8 письмових консультацій (складність консультації - не більше півтори години роботи над консультацією).
  1. Добірка нормативно-правових актів з порушеного питання клієнта (як у паперовому, так і в електронному вигляді) - 8 підбирань.
  1. Перевірка та аналіз проектної документації фірми з питань пожежної та техногенної безпеки; розгляд: приписів, актів, розпоряджень контролюючих органів; наданих клієнтом - 8 експертиз (складність експертизи - не більше півтори години роботи над експертизою).
  1. Підготовка письмових документів (складання вихідних листів, внутрішніх документів) - до 8 документів в місяць (складність складання документа - не більше чотирьох годин роботи над документом).
  1. Участь у переговорах з боку Клієнта з контролюючими органами - не більше 5 раз на місяць (тривалість переговорів - не більше 1 години).
  1. Участь у судовому процесі на боці Клієнта: (досудова підготовка, складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, заяв про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами, та інших документів, участь в судовому процесі при розгляді спорів у першій , апеляційної, касаційної інстанції) - не більше 1-го процесу одночасно (сума позову не більше ніж 50 000 грн.).

На час дії договору, на абонентське обслуговування в даному пакеті надається знижка в розмірі 15% на всі інші разові послуги компанії.