Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Здесь можно купить рыболовные катушки

Пакет «Оптимальний» включає в себе:

  1. Усні консультації з питань пожежної та техногенної безпеки - до 8 звернень в місяць (тривалість консультації не більше 15 хвилин), або 5 письмових консультацій (складність консультації - не більше півтори години роботи над консультацією).
  1. Добірка нормативно-правових актів з порушеного питання клієнта (як у паперовому, так і в електронному вигляді) - 5 добірок.
  1. Перевірка та аналіз проектної документації фірми з питань пожежної та техногенної безпеки; розгляд: приписів, актів, розпоряджень контролюючих органів; наданих клієнтом - 4 експертиз (складність експертизи - не більше півтори години роботи над експертизою).
  1. Підготовка письмових документів (складання вихідних листів, внутрішніх документів) - до 4 документів в місяць (складність складання документа - не більше чотирьох годин роботи над документом).
  1. Участь у переговорах з боку Клієнта з контролюючими органами - не більше 2 разів на місяць (тривалість переговорів - не більше 1 години).

На час дії договору, на абонентське обслуговування в даному пакеті надається знижка в розмірі 10% на всі інші разові послуги компанії.