Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

009     Уряд затвердив Порядок здійснення постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування суб'єктів господарювання, галузей та окремих територій.

     Прийняття даного рішення - це ще один крок до дерегуляції підприємницької діяльності. Адже відтепер скасовано монополію державних аварійно-рятувальних служб на аварійно-рятувальне обслуговування. Новий порядок передбачає, що у разі відсутності на об'єкті власної аварійно-рятувальної служби, обслуговування такого об'єкта буде здійснюватися на договірній основі іншими відповідними службами. При цьому об'єкти, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, обслуговуватимуться і надалі державними аварійно-рятувальними службами.
     Крім того, суб'єкти господарювання, які утворили на професійній основі аварійно-рятувальні служби, що пройшли відповідну атестацію, звільняються від обов'язку укладати угоди на обслуговування з аварійно-рятувальними службами.
     Постанова дозволить удосконалити систему надання послуг з аварійно-рятувального обслуговування суб'єктів господарювання та окремих територій, забезпечить доступність і конкуренцію на ринку цих послуг.
     Крім того, запровадження вимог постанови сприятиме зменшенню вірогідності виникнення аварій, пожеж та інших небезпечних подій на об'єктах та окремих територіях за рахунок проведення ефективного, постійного та обов'язкового їх аварійно-рятувального обслуговування.

 

Джерело - Урядовий портал (посилання)