Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Здесь можно купить рыболовные катушки

soglasovanie vyvesok     Уряд схвалив законопроект, який стане відчутним кроком з дерегуляції будівельної галузі. Він зменшує кількість обов’язкових погоджень для будівельників, і загалом полегшує умови ведення будівельного бізнесу.
 Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональної політики, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував погодження Кабміном проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності».

     «Будівельний бізнес зменшить походи за отриманням різних погоджень. Цим законопроектом ми скасовуємо вимоги щодо необхідності отримання будівельниками вихідних даних та технічних умов від ДСНС. Також Уряд вже не затверджуватиме перелік будівельних робіт, які не потребують дозвільних документів», — наголосив Віце-прем’єр-міністр. За його словами документ також скасовує обов’язкову експертизу з питань міцності, надійності та довговічності для об’єктів будівництва І і ІІ категорій складності на територіях зі складними умовами.

 

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України
(сайт Мінрегіон України - посилання)