Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

7a93221fba5bbc5da8f2ad532adb1720 M     На початку березня 2016 року експерти Федерації роботодавців України взяли участь у нараді, що відбулась у Державній службі з надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцького.

     При ДСНС була створена робоча група. До кінця березня всі залучені до цієї групи фахівці мають розробити зміни до Правил пожежної безпеки в Україні. Серед цих змін гостро стоїть питання виключення норми, яка зобов'язує підприємства та організації за власний рахунок встановлювати на своїх електрощитових та групових електрощитках автономні системи пожежогасіння.

     Жодної технологічної доцільності у таких автономних приладах пожежогасіння немає. А встановлення автономних систем, таких як наприклад пірокстікери, лише для одного з великих підприємств коштуватиме 31 млн. грн. "В ДСНС підтримали нашу позицію про недоцільність встановлення автономних систем пожежогасіння. У квітні має бути поданий на затвердження проект наказу МВС про внесення відповідних змін до Правил пожежної безпеки", - прокоментував за результатами наради у ДСНС генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.

     Нагадаємо, у січні Федерація роботодавців України звернулась до Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка з ініціативою виключити з Правил пожежної безпеки норми, які зобов'язуть підприємства встановлювати автономні системи пожежогасіння.

 

Джерело: Федерації роботодавців України