Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

1433269590 shema organizacii aps v garazhe     17 грудня 2015 року в приміщенні секретаріату Українського союзу пожежної та техногенної безпеки відбулося розширене засідання робочої групи з обговорення Додатку И ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» (далі - ДБН В.2.5-56) щодо внесення до нього змін.

    Свої пропозиції висловили представники атестованих органів з інспектування, представники підприємств з надання послуг протипожежного призначення, представники Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту апарату ДСНС України. Від ТОВ "Скай Груп Консалтинг" участь у засіданні робочої групи прийняв Олексій Гладишко.

     Керівник робочої групи Борис Платкевич зачитав лист Державної регуляторної служби України, в якому висловлено позицію центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності щодо Додатку И ДБН В.2.5-56, а саме: Додаток И ДБН В.2.5-56 не містить норм права, які можуть суперечити Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», не встановлює правил прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва та систем протипожежного захисту.

     В цілому проект змін до Додатку И ДБН В.2.5-56 знайшли підтримку серед усіх учасників їх обговорення. Чергове, і мабуть остаточне, засідання робочої групи з цього питання планується провести 29 грудня 2015 року.