Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Atestat ASB             З 1 липня 2015 року набув чинності ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту». Відповідно до Закону України «Про будівельні норми» зазначений ДБН є підзаконний нормативний акт технічного характеру, що містить обов'язкові вимоги у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

            Додатком И (довідковий) ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» викладено вимоги до перевірки відповідності систем протипожежного захисту. Мета перевірки – визначення відповідності змонтованих систем вимогам проектної документації та її працездатність.

            До перевірки може залучатися представник «третьої сторони» орган з інспектування типу «А», який відповідає вимогам ISO/IEC 17020:2012 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів інспекції». Акредитація органу з інспектування проводиться Національним агентством з акредитації України.

Вимоги до об’єкту оцінки відповідності, органу з оцінки відповідності, органу з інспектування, підтвердження відповідності, інспектування викладені у Законі України від 15 січня 2015 року № 124- VIII «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»:

орган з інспектування – орган з оцінки відповідності, який здійснює інспектування;

інспектування – перевірка продукції, процесу, послуги чи установки або їх проектування та визначення їх відповідності конкретним вимогам або, на основі професійного судження, загальним вимогам. 

Реєстр органів з оцінки відповідності, до якого внесено органи з інспектування систем протипожежного захисту, оприлюднено на офіційному веб-сайті НААУ.