Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

ЭКСПЕРТ СТРОИТЕЛЬНЫЙНаказом Мінрегіону від 27.01.2014 № 26 було затверджено Зміну № 8 до розділу 1 «Керівники, професіонали, фахівці» Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (далі - Зміна).

Цей наказ набрав чинності з 01.02.2014 окрім кваліфікаційних характеристик професій працівників у частині кваліфікаційних вимог до провідного експерта будівельного, експерта будівельного І та ІІ категорій, які вводяться у дію з 01.01.2016.

Згідно із вказаною Зміною, підрозділ «Професіонали» після позиції «Економіст з договірних та претензійних робіт (будівництво)» було доповнено новими позиціями. Зокрема, визначено таку позицію, як «Базова професія ЕКСПЕРТ БУДІВЕЛЬНИЙ». До зазначеної професії визначені завдання та обов'язки та встановлені наступні кваліфікаційні вимоги:

Провідний експерт будівельний:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією експерта будівельного I категорії (за спеціалізацією) – не менше 2 років. Підвищення кваліфікації згідно із законодавством. Наявність кваліфікаційного сертифіката на виконання відповідних робіт щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 (значні наслідки).

Експерт будівельний I категорії:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією експерта будівельного II категорії (за спеціалізацією) – не менше 2 років. Підвищення кваліфікації згідно із законодавством. Наявність кваліфікаційного сертифіката на виконання відповідних робіт щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки).

Експерт будівельний II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією експерта будівельного (за спеціалізацією) – не менше 2 років. Підвищення кваліфікації згідно із законодавством. Наявність кваліфікаційного сертифіката на виконання відповідних робіт щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС1 (незначні наслідки).

Експерт будівельний: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи у сфері містобудування: для магістра – не менше 3 років, спеціаліста – не менше 5 років.

При цьому визначено, що до введення в дію цих кваліфікаційних вимог експерт будівельний, який в установленому законодавством порядку отримав кваліфікаційний сертифікат, може отримати категорію згідно з кваліфікаційними вимогами за умови підтвердження досвіду виконання відповідних робіт та підвищення кваліфікації.

Зміною також передбачені наступні спеціалізації та вимоги до них: Експерт будівельний з кошторисної документації, Експерт будівельний з пожежної і техногенної безпеки, Експерт будівельний з механічного опору та стійкості, Експерт будівельний з інженерних вишукувань, Експерт будівельний з охорони здоров’я та навколишнього середовища, Експерт будівельний з охорони праці та безпеки експлуатації споруд, Експерт будівельний з проектної документації автомобільних доріг, Експерт будівельний з енергоефективності споруд, Експерт будівельний з шуму.