Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Здесь можно купить рыболовные катушки

slide 9У вівторок, 23.06.2015 об 11:00 у конференц залі, на 3-му поверсі в приміщенні “Готелю Україна”, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інституцька, 4, відбулося робоче засідання Підкомітету – 04 «Будівництво та будівельні матеріали» Технічного комітету акредитації НААУ.
Експерти з пожежної та техногенної безпеки ТОВ «Скай Груп Консалтинг» прийняли активну участь у роботі Підкомітету – 04.

Метою засідання є визначення та обговорення можливих особливостей під час проведення робіт з акредитації органів з оцінки відповідності, що займаються інспектуванням інженерного обладнання будинків і споруд, систем протипожежного захисту.

Відповідно до Закон України від 15 січня 2015 року № 124-VIII«Про технічні регламенти та оцінку відповідності»

орган з інспектування - орган з оцінки відповідності, який здійснює інспектування;

інспектування - перевірка продукції, процесу, послуги чи установки або їх проектування та визначення їх відповідності конкретним вимогам або, на основі професійного судження, загальним вимогам.

20150623_114638

 

Акредитація органів з інспектування здійснюється на відповідність вимогам ISO/IEC 17020:2012  «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування» Національним агентством з акредитації України.

Під час робочої нарад були обговоренні шляхи акредитації органів з оцінки відповідності, критерії, які можуть застосовуватися при акредитації органів з інспектування, що займаються інспектуванням інженерного обладнання будинків і споруд, систем протипожежного захисту, а також необхідність законодавчого урегулювання у цій сфері.

У засіданні також прийняли участь представники ДСНС України, Громадської ради при ДСНС України, підприємства та організації.

На засіданні було вирішено:

1. Включення бажаючих учасників «круглого столу» в робочу групу по розробці методичних рекомендацій«Вимоги до акредитації органів з інспектування у сфері пожежної і техногенної безпеки»;

2. Робочій групі в термін до 30.06.2015 доопрацювати методичні рекомендації: «Вимоги до акредитації органів з інспектування у сфері пожежної і техногенної безпеки»;

3. Провести 10.07.2015 року засідання «круглого столу» з питань визначення особливостей під час проведення робіт з акредитації органів з оцінки відповідності, відповідно до ISO/IEC 17020:2012, що займаються інспектуванням у сфері пожежної та техногенної безпеки.

4. Робочій групі по розробці методичних рекомендацій: «Вимоги до акредитації органів з інспектування у сфері пожежної і техногенної безпеки» після доопрацювання методичних рекомендацій подати дані на розглядТехнічному комітету з акредитації (ТКА), для подальшої роботи.

5. Після виконання вищезазначеного, провести засідання Президії ТКА.