Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Здесь можно купить рыболовные катушки

deklaraciyaКабінет Міністрів України спростив вимоги до подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 311 внесено зміни до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 5 червня 2013 року № 440.

Відтепер декларація реєструється ДСНС або її територіальним органом на безоплатній основі протягом 5 робочих днів з дня її надходження, а не 10 як було раніше.

Форма декларації також зазнала змін, її викладено у новій редакції. Суб’єкт господарювання декларує відповідність стану утримання об’єкта нерухомості до вимог Правил пожежної безпеки в України.

Також, Порядок подання декларації привели у відповідність до статті 57 Кодексу цивільного захисту України, доповнивши пункт 1 Порядку абзацом такого змісту:

«у разі використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.»