Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

art2Мін’юст скасував накази ДСНС щодо яких не було виконано рішення уповноваженого органу про усунення порушень принципів державної регуляторної політики

Починаючи з 2011 року, суб’єкти господарювання, які здійснюють спостерігання за пожежною автоматикою, зобов’язані були укладати договори між пультовими організаціями та державним підприємством ДСНС «Центр громадської безпеки 112».

Цю вимогу ДСНС закріпило у наказах:

- від 07.04.2011 № 351 «Про затвердження Правил з пожежного спостерігання»;

- від 29.09.2011 № 1037 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення».

Практичне застосування цих наказів створювало низку протиріч, які призводили до зловживань з боку ДСНС під час визначення розцінок на послуги по передачі сигналів пожежної сигналізації та, як наслідок, до безпідставного підвищення витрат суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність зі спостереження за пожежною автоматикою. Створена схема «об’єкт – пультова організація – центр спостерігання ЦГБ-112 – пульт ДСНС в регіонах» виявилася завуальованим механізмом із заробляння грошей для ДП «Центр громадської безпеки 112».

Реагуючи на скарги пультовиків, що почали активно надходити восени 2014 року, Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва видала рішення №37, яким зобов’язала МВС виключити з наказів суперечливі чинному законодавству норми.

Оскільки протягом відведених 2 місяців МВС не виконало рішення Держпідприємництва, дія згаданих наказів була зупинена.

2 квітня ДРС отримало повідомлення від Мін’юсту та копії відповідних наказів (додаються) про скасування державної реєстрації наказів МВС від 07.04.2011 № 351 та від 29.09.2011 № 1037. Таким чином, пультові організації з пожежного спостерігання більше не зобов’язані укладати договори з «Центром громадської безпеки 112».

Джерело: ДРС України http://www.dkrp.gov.ua/print/4324