Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

deregu 404x227     Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та два розпорядження щодо скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які не відповідають вимогам чинного законодавства України або втратили свою актуальність.

Детальніше...

009     Уряд затвердив Порядок здійснення постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування суб'єктів господарювання, галузей та окремих територій.

Детальніше...

soglasovanie vyvesok     Уряд схвалив законопроект, який стане відчутним кроком з дерегуляції будівельної галузі. Він зменшує кількість обов’язкових погоджень для будівельників, і загалом полегшує умови ведення будівельного бізнесу.
 Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональної політики, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував погодження Кабміном проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності».

Детальніше...

Derzhavni budivelni normi Ukrayini     Відповідно до законів України «Про будівельні норми», «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою удосконалення нормативної бази у будівельному комплексі України та враховуючи рішення Науково-технічної ради Мінрегіону від 25 серпня 2016 року № 109, наказом Мінрегіон України від 31.10.2016 р. № 287 затверджено ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги».

Детальніше...

licenzii     Урядом затверджено Перелік послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню, та Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Детальніше...

ebf5ff9921695f1a88ae935fc2f2694d     3 листопада 2016 року Верховна Рада України прийняла в цілому законопроекти, направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

Детальніше...

fireman     Удосконалення системи реагування підрозділів Держслужби України з надзвичайних ситуацій, суттєве розширення мережі місцевих пожежних команд, а також залучення добровольців до забезпечення пожежної охорони – основні складові реформування та трансформації пожежно-рятувальної системи.

Детальніше...

busnes     23 серпня Кабінет Міністрів України схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. План містить 114 заходів. У ньому йдеться про спрощення та удосконалення умов ведення бізнесу з питань сільського господарства, державного митного, санітарного та ветеринарного контролю, телекомунікацій, інфраструктури, будівництва, пожежної безпеки, медичного обслуговування, цінового регулювання, земельних відносин та оподаткування.

Детальніше...

konferenz     Питання забезпечення протипожежного захисту об’єктів суб’єктів господарювання завжди є актуальним. Належне виконання та дотримання на підприємстві вимог правил пожежної, техногенної безпеки забезпечить безпечну експлуатацію та попередить можливі випадки надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

2 Novina 19 07 2016     З метою удосконалення нормативної бази у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів, а також відповідно до вимог Законів України «Про стандартизацію» та «Про регулювання містобудівної діяльності», прийняті нові національні стандарти:

Детальніше...

FRY     У 2015 році третину від загальної кількості перевірок бізнесу здійснили контролюючі органи, які мали бути ліквідовані у рамках реформи, розпочатої урядом у 2014 році. Ці держоргани зібрали з бізнесу майже половину від загальної суми адміністративних штрафів – це майже 8 млн. грн. Такі результати моніторингу наводить Федерація роботодавців України у своєму щорічному дослідженні впливу на бізнес державних контролюючих органів.

Детальніше...

112031830     За інформацією Державної регуляторної служби України, на виконання вимог Закону України від 02.03.2015 № 222-VІІІ „Про ліцензування видів господарської діяльності” станом на 30.05.2016 до ДРС надійшло на погодження – 35* проектів Ліцензійних умов провадження видів господарської діяльності (у тому числі 2 проекти, які містять переліки робіт/послуг, що підлягають ліцензуванню), а також 1 окремий проект переліку робіт/послуг, що підлягають ліцензуванню.

Детальніше...

7a93221fba5bbc5da8f2ad532adb1720 M     На початку березня 2016 року експерти Федерації роботодавців України взяли участь у нараді, що відбулась у Державній службі з надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцького.

Детальніше...

1382491 1408631     Верховна Рада України має до 21 лютого 2016 року перейменувати населені пункти з урахуванням пропозицій, поданих місцевими адміністраціями й органами місцевого самоврядування, а також на підставі рекомендацій Українського інституту національної пам'яті.

Детальніше...

78 87     Міністерство внутрішніх справ затвердило Порядок проведення планових (позапланових) перевірок щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Детальніше...

nuzhna li pechat na dogovore      Верховною Радою України прийнято Закон України від 26.11.2015 № 835-VІІІ "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", положення якого спрямовані на реформування системи надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з метою її приведення у відповідність до таких принципів надання адміністративних послуг, як відкритість та прозорість, оперативність та своєчасність, раціональна мінімізація кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг, доступність та зручність для суб’єктів звернень.

Детальніше...

1433269590 shema organizacii aps v garazhe     17 грудня 2015 року в приміщенні секретаріату Українського союзу пожежної та техногенної безпеки відбулося розширене засідання робочої групи з обговорення Додатку И ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» (далі - ДБН В.2.5-56) щодо внесення до нього змін.

Детальніше...

gost sssr     Міністерство економічного розвитку і торгівлі України скасувало ГОСТи, які були розроблені до 1992 року. Це один із ключових кроків у реформі системи технічного регулювання, який звільняє бізнес від зайвих обмежень у розробці товарів та послуг, стимулює підприємницьку ініціативу та конкуренцію.

Детальніше...

gidrant            З метою вдосконалення порядку утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, здійснення їх обліку та перевірок технічного стану МВС України наказом від 15.06.2015 № 696 затверджено Інструкцію про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Детальніше...

проектированиеКоманда фахівців ТОВ «Скай Груп Консалтинг» розробила Навчальні плани і навчальні програми спеціального навчання для керівників і виконавців робіт та надання послуг протипожежного призначення. Навчальні плани і навчальні програми спеціального навчання погоджені ДСНС України листом від 03.08.2015 № 02-11381/264, за підписом першого заступника Голови ДСНС України.

Детальніше...

18258Регулювання у сфері містобудування здійснюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Цим законом визначено вимоги до отримання та надання вихідних даних на будівництва, технічних умов, початку будівництва та порядку введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Детальніше...

slide 9У вівторок, 23.06.2015 об 11:00 у конференц залі, на 3-му поверсі в приміщенні “Готелю Україна”, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інституцька, 4, відбулося робоче засідання Підкомітету – 04 «Будівництво та будівельні матеріали» Технічного комітету акредитації НААУ.
Експерти з пожежної та техногенної безпеки ТОВ «Скай Груп Консалтинг» прийняли активну участь у роботі Підкомітету – 04.

Детальніше...

4463Ще не так давно бізнес потерпав від численних перевірок з боку державних контролюючих органів, а тому рішення про запровадження минулого року мораторію на проведення таких перевірок було сприйнято з великим ентузіазмом у бізнесових колах.

Завдяки мораторію, впровадженому у серпні 2014 року, кількість перевірок минулого року у порівнянні з 2013  знизилась на 68%. При порівнянні останніх кварталів 2013 та 2014 років Державна регуляторна служба України констатувала зменшення кількості перевірок на 98,5% 

Детальніше...

risk4 червня 2015 року Кабінет Міністрів України постановою № 361 затвердив у новій редакції Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки. Тим самим внесено зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 р. № 306 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки”

Детальніше...

deklaraciyaКабінет Міністрів України спростив вимоги до подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 311 внесено зміни до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 5 червня 2013 року № 440.

Детальніше...

proektДБН Б.2.5-56:2014 Системи протипожежного захисту

Затверджено з наданням чинності з 01 липня 2015 року наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.11.2014 № 312.

Будівельні норми розроблено на заміну ДБН В.2.5.56:2010 Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту.

Детальніше...

fire LegoНаказом МВС України від 30.12.2014 р. № 1417 затверджена нова редакція Правил пожежної безпеки в Україні. Наказ МВС зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.03.2015 р. за № 252/26697.

Офіційне опублікування: "Офіційний вісник України" №  26 від 10.04.2015 р.

Набрання чинності з 10 квітня 2015 року.

Детальніше...

art2Мін’юст скасував накази ДСНС щодо яких не було виконано рішення уповноваженого органу про усунення порушень принципів державної регуляторної політики

Починаючи з 2011 року, суб’єкти господарювання, які здійснюють спостерігання за пожежною автоматикою, зобов’язані були укладати договори між пультовими організаціями та державним підприємством ДСНС «Центр громадської безпеки 112».

Детальніше...