Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Здесь можно купить рыболовные катушки

4704     Досі залишається спірним питанням щодо дії мораторію встановленого Прикінцевими положеннями Закону України від 28.12.2014 № 71 VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», згідно якого встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік «контролюючими органами» здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

     Вивчаючи позиції різних органів, наділених правом здійснення держаного нагляду (контролю) у тому числі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, неоднозначної позиції Міністерства юстиції України та наявності судової практики, Державна регуляторна служба України наполягає, що мораторій на перевірки для суб’єктів підприємництва з обсягом доходу до 20 млн. грн. за попередній календарний рік продовжує діяти.

     Детальна інформація з цього питання розміщена на веб-сайті Державної регуляторної служби України в статті «ДРС та Рада бізнес-омбудсмена єдині у позиції щодо дії мораторію на проведення перевірок бізнесу».