Пакетне надання консалтингових послуг у сфері

пожежної та техногенної безпеки

Системи пожежогасіння

Системи пожежного оповіщення

Пожежна сигналізація

Get Adobe Flash player
Купить сигнализатор поклевки можно здесь

fire fasad     У будівництві і реконструкції будівель широко використовуються системи зовнішньої теплоізоляції, облицювання та оздоблення зовнішніх стін за технологією навісних фасадних систем. Одне з найважливіших умов використання сучасних фасадних систем - відповідність вимогам пожежної безпеки викладених у нормативних документах і технічних вимогах.

Детальніше...

PTB logo     До уваги пропонується розмова з Президентом-Головою УСПТБ Борисом Платкевичем із редакцією журналу "Пожежна та техногенна безпека" випуск № 12(27) / 2015

 

 

Детальніше...

PTB logo     До Вашої уваги пропонується стаття з журналу "Пожежна та техногенно безпека", Випуск 12(27)-2015

Детальніше...

4704     Досі залишається спірним питанням щодо дії мораторію встановленого Прикінцевими положеннями Закону України від 28.12.2014 № 71 VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», згідно якого встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік «контролюючими органами» здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Детальніше...

1434700674Завдяки мораторію на перевірки з боку державних контролюючих органів, впровадженому у серпні 2014 року, кількість перевірок у минулому році, проти того ж періоду 2013 року, знизилася на 68 %. При порівнянні останніх кварталів 2013 та 2014 років ДРС констатувала зменшення кількості перевірок на 98,5%.

 

Детальніше...

1350844622 0Неузгодженість між чинними нормативно-правовими актами, їхнє протиріччя з одного й того самого предмета регулювання, а також суперечність між двома або більше формально чинними нормами права, прийнятими з одного і того ж питання, в теорії права відомі як колізія норм права.

Детальніше...

door ogneЗ історії. У минулому, зокрема в часи Радянського Союзу, та до 2002 року за часи незалежності України, керівним нормативним документом у будівництві з питань пожежної безпеки залишався СНиП 2.01.02-85* «Строительные нормы и правила. Противопожарные нормы». Зазначеним нормативним документом встановлювалося, що прорізи в протипожежних перешкодах повинні виконуватися з негорючих матеріалів. У більшості випадків такими матеріалом залишався метал, тобто виконані з цього матеріалу двері.

Детальніше...

art1З 2014 року в Україні  діє мораторій на проведення перевірок  підприємців контролюючими органами. Так, статтею 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (зі змінами, внесеними Законом України від 31.07.2014 № 1622-VII) заборонено проведення перевірок контролюючими органами підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців. Виключення становлять перевірки, що проводяться Державною фіскальною службою України, за наявності дозволу Кабінету Міністрів України або за ініціативи суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Детальніше...